Okandan Cam - desen-galerisiOkandan Cam - Uygulama-™rnekleriOkandan Cam - Dijital-KatologOkandan Cam - rn-proses-spot

geri-dön

Lamine Cam Sektörü Hakkında

İki veya daha fazla cam plakanın özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir.Cam kırılmasından kaynaklanan riskleri, kırılma halinde parçaları yerinde tutarak en aza indirger.

Kaza nedeniyle oluşabilecek yaralanmaların engellenmesinin yanı sıra, dışarıdan gelecek darbelere karşı can ve malın korunması amacıyla da kullanılır.Eğimli veya baş üstü camlamaların iç camları için standart ve tipik bir çözümdür.

Taş ve sopa gibi araçlarla yapılan saldırı ve hırsızlık girişimlerinde içeri girişleri PVB, cam kalınlığı ve dış etkinin büyüklüğüne göre önler/geciktirir, ses yalıtımına katkı sağlar.

Eşyaların ve kumaşların renklerinin solma nedeni olan ultraviyole (UV) ışınlarının geçişini %97 oranında engeller. Çift Cam ünitelerinde de kullanılabilir.

Lamine camlar renksiz, harmandan renkli, kaplamalı ve ısıl işlemli camlarla birlikte oluşturulabilir.

Okandan cam olarak 0,38 mm PVB ,0,76 mm PVB ,1,14 mm PVB,1,52 mm PVB kullanarak tempersiz ,Çift tarafı temperli ayrıca istenilen desenlere göre mimari uygulamalara renk katan camların üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Okandan Cam - Lamine Cam Uygulamalar - 06Okandan Cam - Lamine Cam Uygulamalar - 08Okandan Cam - Lamine Cam Uygulamalar - 03Okandan Cam - Lamine Cam Uygulamalar - 04


Haber ve Duyurular

Okandan Cam - E-BültenlerOkandan Cam - LojistikOkandan Cam - 2.el makineler